Články & návody

CASCADE - kuchyně s.r.o. - zakázková výroba kuchyní a interérů.

Dokurzu.cz - nabídka rekvalifikačních kurzů z celé ČR.

Projekční kancelář Quality Group s.r.o.

Kuchyně na míru Brno - výroba kuchyní na míru z prvotřídních materiálů.

HW - PANTY, spol. s r. o. - vysoušení zdiva.

Kuchyně IN s.r.o. - kuchyňské studio Jihlava.

Keramika CZ s.r.o. - kuchyňské kachličky z Itálie, Španělska nebo Portugalska.

DomArt-design s.r.o. - návrhy interiérů Liberec a okolí.

Vytoužená kuchyně

Kuchyně jako vystřižená z katalogu nemusí být pouhým snem. Zařizujete novou kuchyni, máte jistou představu, ale sami se neodvážíte, se do změny vrhnout. V tomto případě neváhejte zainvestovat a kontaktovat některého bytového architekta. Peníze takto vyložené se vám několikrát vrátí. Není vůbec jednoduché zařídit vše tak, aby společně všechny detaily ladily a výsledek byl smysluplný a praktický. Pokud něco vybudujete a plynutím času zjistíte, že vám to nevyhovuje, bude vás to stát spoustu času a peněz, to napravit.

V kuchyni se schází celá rodina, trávíme v ní neskutečné množství času, i když se to nezdá. Proto je důležité, aby se členové rodiny v kuchyni cítili dobře a spokojeně. Profesionální architekt vám splní všechny požadavky a váš sen se může proměnit v realitu. Vy to ale nebudete mít také úplně bez práce. Na vás bude, abyste architektovi sdělili vaše veškeré požadavky a přání. Čím více informací mu sdělíte, tím více se přiblíží vaší představě a budete se cítit v kuchyni jako v království. Především ten, kdo v domácnosti nejvíce vaří, by měl mít hlavní slovo, aby mu uspořádání kuchyně co nejvíce vyhovovalo.

Pokud plánujete novou kuchyni, promyslete si v jakém duchu a designu kuchyni povedete. Ke kuchyni patří samozřejmě i jídelní stůl a židle. A proto by vše mělo být sladěné jak v barvách, stylu, tak i ve výběru osvětlení a dekorace. Rozmyslete se, kolik chcete zásuvek a úložného prostoru. Dále si rozvrhněte, kam umístíte jaké spotřebiče, kde uděláte odkládací místo na nákup. Všechny body si důkladně několikrát projděte, popřemýšlejte, co vám vadí na nynější kuchyni a co byste naopak ponechali. Představte si, kde budete v kuchyni umývat špinavé nádobí, na kterém místě si budete připravovat suroviny na vaření, kde budete vařit a kam budete ukládat suroviny, kam zase nádobí. Toto vše zní možná jako zbytečnost, ale bytovému architektovi to dodá přesnější představu o vašem přání. Jednoduše řečeno, pokud budete mít kuchyň skvěle promyšlenou do sebemenšího detailu, budete s ní nadmíru spokojeni.

Nebojte se mít i zvláštní a atypické požadavky. V dnešní době je možné vyrobit kuchyňskou linku na zakázku přímo vám na míru. Je to sice finančně náročnější, ale za to vám vše bude krásně tvořit jeden celek a bude krásně pasovat do vašich rozměrů. Nábytek bude ladit nejen materiálem, ale také například jednolitým kováním.

Pokud jste se rozhodli, že oslovíte odborníka, zkuste kontaktovat firmu DomArt-design.cz. Zajistí vám kompletní služby od návrhu kuchyně od bytového architekta přes poradenství, vizualizace a originální design kuchyně. Firma má též vlastní truhlářskou výrobu, takže nemají problém ani realizovat kuchyni na míru především pro zákazníky z okolí Liberce, Prahy, Mladé Boleslavi a Pardubic. Na webových stránkách domartdesign.cz můžete nalézt fotky jednotlivých realizací a tak si můžete udělat pěknou představu o kvalitách firmy. Také zde najdete kontakty, přes které se můžete zkontaktovat s firmou, která má bohaté zkušenosti.

Fotografie