Články & návody

CASCADE - kuchyně s.r.o. - zakázková výroba kuchyní a interérů.

Dokurzu.cz - nabídka rekvalifikačních kurzů z celé ČR.

Projekční kancelář Quality Group s.r.o.

Kuchyně na míru Brno - výroba kuchyní na míru z prvotřídních materiálů.

HW - PANTY, spol. s r. o. - vysoušení zdiva.

Kuchyně IN s.r.o. - kuchyňské studio Jihlava.

Keramika CZ s.r.o. - kuchyňské kachličky z Itálie, Španělska nebo Portugalska.

DomArt-design s.r.o. - návrhy interiérů Liberec a okolí.

Výhody kuchyně na míru

Největší výhodou kuchyně na míru je možnost zcela libovolně určit barvu a dekor materiálu. V závislosti na prostoru, který máte k dispozici, a na způsobu uspořádání jednotlivých prvků můžete naplánovat řadovou, rohovou, ostrovní nebo dokonce poloostrovní kuchyni.

Zakázková výroba nábytku

Při plánování kuchyně na míru je také možné použít závěsné prvky nebo prvky, které sahají až ke stropu. Při plánování vestavěných kuchyní nezapomeňte, že není důvod, proč by se různá řešení nemohla kombinovat. Změřením rozměrů a vlastností jednotlivých kusů nábytku je možné najít optimální kombinaci pro váš domov.

Kuchyně na míru jsou nejlepším řešením zejména v případě, když potřebujete vybavit místnost s nestandardními rozměry nebo půdorysem. Například místnost, ve které má být kuchyň instalována, může být úzká a dlouhá nebo se v ní mohou nacházet sloupy či příčky, které ztěžují instalaci hotových prvků.

Dalším důvodem, proč jsou kuchyně na míru upřednostňovány před standardními řešeními, je skutečnost, že kuchyně na míru jsou obvykle kvalitnější. Vyrábějí je zkušení řemeslníci, kteří obvykle používají vysoce kvalitní materiály od masivního dřeva až po přírodní kámen. Výsledkem použití vysoce kvalitních materiálů jsou kuchyně s elegantním vzhledem a vysokou hodnotou, jakož i větší trvanlivostí a odolností proti opotřebení.

Kuchyně na míru Praha

Ve společnosti INVIDA s.r.o. se specializujeme na návrh a realizace interiérů, rekonstrukce, realizaci interiérů na klíč, zakázkovou výrobou nábytku na míru a mnoho dalšího. Naše zakázková výroba nábytku probíhá ve vlastních prostorách v Českých Budějovicích.

Vaše nová kuchyňská linka je vám opět o krok blíž. Pro více informací o kuchyních na míru navštivte webové stránky www.invida.cz.

Fotografie