Články & návody

CASCADE - kuchyně s.r.o. - zakázková výroba kuchyní a interérů.

Dokurzu.cz - nabídka rekvalifikačních kurzů z celé ČR.

Projekční kancelář Quality Group s.r.o.

Kuchyně na míru Brno - výroba kuchyní na míru z prvotřídních materiálů.

HW - PANTY, spol. s r. o. - vysoušení zdiva.

Kuchyně IN s.r.o. - kuchyňské studio Jihlava.

Keramika CZ s.r.o. - kuchyňské kachličky z Itálie, Španělska nebo Portugalska.

DomArt-design s.r.o. - návrhy interiérů Liberec a okolí.

Drátěný program pro koupelnu i kuchyň

Dnešní moderní bydlení je založeno jednak na úspornosti, a jednak na netradičních materiálech. Jedním z velice praktických moderních prvků v interiéru je drátěný program. Jedná se o výrobky a bytové doplňky z ocelového a nerezového drátu, určené především do koupelen a kuchyní, ale využívané i v předsíních a šatnách. V eshopech nebo v hobby marketech si můžete vybírat z bohatého sortimentu koupelnových a kuchyňských poliček, držáků a dalších praktických pomůcek. 

Drátěný program koupelny

Moderní koupelna se vyznačuje kromě netradičních praktických řešení také vzdušností. K té přispívá drátěný program, který je nejen nadmíru funkční, ale také svým dekorativním řešením umocňuje jednoduchost a modernost koupelny. Veškeré výrobky patřící do drátěného programu jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který odolává velké vlhkosti této části interiéru a má také mimořádně dlouhou životnost. K výrobě se používá převážně ocelový a nerezový drát v estetickém provedení odpovídajícím i vysokým nárokům na moderní bydlení.
Koupelnový drátěný program to jsou především police a poličky různého provedení, držáky na toaletní papír, na mýdla, háčky nebo držáky na ručníky, které lze umístit například na radiátor. Vesměs se jedná o účelné koupelnové doplňky hodící se do každého typu koupelny, ve které jejich pomocí panuje pořádek a čistota. 

Drátěný program kuchyně

Drtivá většina výrobků určených do kuchyní je vyráběna z oceli s různou povrchovou úpravou. Nejčastěji je to chrom lesklý nebo matný a titan zlatý i stříbrný. Sortiment tohoto drátěného programu zahrnuje nejrůznější velikosti a tvary kuchyňských poliček v klasickém nebo rohovém provedení. 

Dále jsou to kořenkové poličky, kořenky, odkapávače nádobí, závěsné držáky skleniček, nebo držáky určené k umístění pod linku, odkládací podložky pod hrnce a kuchyňské plechy, stojany na lahve s vínem, malé stojánky na kořenky, nejrůznější držáky a nosiče, jako například na ubrousky, utěrky či jiné kuchyňské potřeby. Výhodou kuchyňského drátěného programu je možnost jeho obměny a rozšiřování podle vlastní potřeby. Drátěný program v kuchyni je nejen praktickým řešením pro ukládání nejrůznějších kuchyňských pomůcek, ale tvoří také skvělý dekorativní prvek v každé moderní kuchyni.